mar 08 2017 Elektronika i rozwoj
Komentarze: 0

Postęp w elektronice

Aktualnie rozwój elektroniki i jej pochodnych podąża z szybkością błyskawicy a wynika to z niemożliwych konsumenckich potrzeb i także niesamowicie dużej dywersyfikacji. Znawca i też doktor Wyższej Szkoły Zabezpieczeń we Wrocławiu Fabian Rzepkowski którego zawód to inżynier zapewnia, iż to dzięki elektronice Świat wszedł w erę komputerową, w erę automatyzacji oraz zyskała ogólne możliwości zastąpienia pewnych czynności urządzeniami elektronicznymi i również maszynerią.

Dwudziesty wiek pozostaje okresem bardzo dużych zmian jak również gigantycznych udogodnień dla ludzi. Dopiero co 50 lat temu komputery na widok których dziś parsknęlibyśmy śmiechem zajmowały ogromne pomieszczenia, gdy obecnie sprzęt PC 1000 razy lepszy posiadamy w zegarkach na rękę. Autorytet i również alumn Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania we Wrocławiu Nikolas Płonka którego profesja to elektronik wypowiada się, iż taki wielki rozwój kreuje niesamowicie szybkie starzenie się zarówno softu i jednocześnie też sprzętu elektronicznego. Z tego powodu elektronika sama rozkręca osobisty rozwój.

Powstanie telefonu było kompletnym i niezaplanowanym przypadkiem dlatego, iż ówcześnie pomysłem było puszczanie muzyki na odległość, okazało się jednak, że technologia ta zdaje się transmitowania głosu ludzkiego. Na starcie gigantyczną barierą były jednak stare kable, spec i równocześnie też doktor Politechniki Śląskiej Armand Borkiewicz którego fach to elektronik jest zdania ,że dopiero nowa technologia światłowodowa najszybciej dokonała sporych postępów w kwestii ilości rozmów prowadzonych w jednym momencie. Niesamowity postęp osiągnięty został także w kosmicznej technologii. To właśnie ten rozwój dziedziny elektroniki stworzył szansę zbudowania kosmicznych rakiet, a to dało szansę na wyprawy badawcze w kosmos.

reklamawebb40 : :
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz